Fyat ve Kargo

Nakliye politikası

Tüm dünyaya hızlı sevkiyat sunuyoruz. Bu siteyi toplamaya ve arkadaşlarınıza ve ailenize mutlu alışverişler yapmaya hoş geldiniz!

1. Bir sipariş verdiğinizde, derhal bir sipariş onay mesajı alacaksınız. Onay e-postasını almazsanız hemen bizimle iletişime geçin.

2. Ödeme yapmadan önce gönderim adresinizi onaylayın, sizinle iletişime geçmek için telefon numaranızı bırakmanız en iyisidir. Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin ve güncellenmiş herhangi bir bilgi için satın aldıktan sonra e-postaları kontrol edin.

3. Öğeler genellikle ödeme doğrulandıktan sonra 12-24 saat içinde sevk edilir (Cts Paz ve çoğu tatil günleri hariç).

4. Genellikle eşyalarını teslim etmek için DHL, EMS, UPS veya FedEx'i kullanıyoruz, lütfen kapınıza doğru, parsel kapınıza geldiğinde evde olduğunuzdan emin olun.

5. Paketinizi gönderdikten sonra, kullanılabilir olduktan sonra size takip numarası göndereceğiz. Paket aktarma süresi normal olarak, varış yerine, tatillere ve Postal Service'nin kontrolü dışındaki faktörlere bağlı olarak 5 ila 10 iş günü sürer. Biraz gecikme olursa, lütfen daha fazla sabrınız. Bizi desteklediğiniz için teşekkürler.

Değişim Politikası

1. Bizden kaynaklanan sorunları olan ürünler için sadece tam bir geri ödeme yapılmasına izin veriyoruz.

2. Biz orijinal sipariş sevk tarihinden itibaren 10 gün içinde yanlış bir boyut veya renk için değişim kabul edecektir. Lütfen size yardımcı olacak olan sipariş numaranız ve sipariş detaylarınız ile iletişime geçin. Şimdi geribildirim!

3. Öğeleri geri göndermeden önce bizimle iletişime geçmelisiniz, doğru geri dönüş adresini vereceğiz. Bize geri gönderilen tüm öğeler orijinal hallerinde olmalıdır i. e. tüm etiketleri yapıştırılmış, yıpranmış, değiştirilmiş veya yıkanmamış. Aşınmış veya kirli ürünler size geri gönderilecektir.

4. Biz değişim nakliye maliyetini kapsamaz, dönüş posta ücretinden ve değişmiş öğeleri size geri gönderim nakliye posta ücretinden sorumlu olacaksınız. Kayıp gönderilerden sorumlu olamayacağımızdan, kendi güvenliğiniz için bize öğeler gönderirken izleme ve sigorta eklemenizi öneririz. Nakliye ve taşıma ücretleri iade edilmez.

5. Parsel geri gönderirken bize takip numarası e-posta gönderin.

Politika döndürür

1. Biz sadece bizden kaynaklanan sorunları olan öğeler için iade izin verir, nazik anlayışınızı umuyoruz.

2. Ürünlerinizi, açılmamışlarsa ve satılabilir durumda, aşağıdaki adrese tam bir geri ödeme (eksi posta ücreti) karşılığında iade edebilirsiniz.

3. Öğeleri geri göndermeden önce geri gönderim adresi ile bize e-posta gönderin ve hangi ürünleri iade edeceğinizi bize bildirin. Lütfen ürünlerin güvenli ve güvenli bir şekilde paketlendiğinden emin olun. İade işlemi sırasında kaybolan veya zarar gören mallar için sorumluluk kabul edemeyiz. Bu nedenle, ürünleri postayla iade ederken bir Sertifika Sertifikası istemenizi rica ediyoruz. Eşyaları aldıktan sonra, 14 gün içinde geri ödeme yapılacaktır.

4. Mallar, teslim edilme tarihinden itibaren 7 gün içinde iade edilmelidir ve tüm orijinal ambalajlarını ve etiketlerini içermelidir. Orijinal ödeme yönteminizi% 20 yeniden stoklama / işlem ücreti, işlem ücreti ve bizden nakliye ücreti hariç olmak üzere iade edeceğiz. Malların iadesi ile ilgili tüm nakliye masrafları tüketicinin sorumluluğundadır.