Gvenlik

Gizlilik Bildirimi

Bu Gizlilik Politikası, genel olarak kişisel bilgilerinizin gizliliğini nasıl koruduğumuzu açıklar. Bize kayıt olurken verdiğiniz tüm kişisel bilgiler için geçerli olacaktır.

Hangi bilgileri topluyoruz?

Sizden topladığımız kişisel bilgi türleri, toplanma koşullarına ve talep ettiğiniz hizmet türüne bağlı olacaktır. Örneğin, bu web sitesinden bir ürün satın almak istediğinizde, adınız, e-posta adresiniz, gönderim adresiniz, fatura adresiniz ve satın alma işleminizle ilgili diğer bilgiler gibi bilgileri toplayabiliriz.

Yasalar tarafından "hassas bilgilerin" toplanması için onayınızı almamız gerektiği için, bize aksi belirtilmedikçe, bu politikaya uygun olarak kullanım için bize sağlanan tüm bilgilerin toplanmasına izin verdiğinizi varsayacağız.

Bilgi nasıl toplanır?

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, web sitemiz aracılığıyla bizimle ilgilendiğiniz zaman ya da bizimle kişisel iletişim kurduğunuzda sizinle ilgili kişisel bilgiler toplayabiliriz. Sizin rızanız olmadan hiçbir kişisel bilgi toplamıyoruz. Bu web sitesi üzerinden bir işlemi kolaylaştırmak için gerekli alanları doldurduğunuzda izninizin verilmiş olduğunu düşünüyoruz.

Kişisel bilgilerinizi nasıl kullanıyoruz

Genellikle kişisel bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için toplayın:

1. Web sitemize, ürün ve hizmetlere erişiminizi kolaylaştırmak için

2. bizden sipariş ettiğiniz ürünleri teslim etmek

3. Size ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi vermek

4. Ürünlerimiz, hizmetlerimiz, pazarlama ve web sitemiz hakkındaki görüşlerinizi istemek için.

Kişisel bilgilerin üçüncü şahıslara ifşa edilmesi

Kişisel bilgilerinizi, bilgilerin sizin adınıza toplandığı amaçlarla veya ilgili amaçlar için, örneğin sizin adınıza bir işlemi tamamlamak veya satın aldığınız bir ürünü sağlamak için ifşa edebiliriz. Yüklenici olarak sahip olduğumuz kişisel bilgilerin ele alınmasını içeren hizmetlerimizi yürütmek için üçüncü taraf müteahhitleri görevlendiririz. Örneğin, şu anda üçüncü taraf müteahhitlerle:

1. Bu siteden satın alınan ürünleri gönderin

2. Elektronik fon transferi, kredi kartı işlemleri ve ilgili hizmetler hesabını sağlamak

Kişisel bilgilerinizin güvenliği

Kişisel bilgilerinizi güvenle gerçekleştirdik ve alım satım yapmayacak, kiralamayacak ya da satmayacağız. Hakkınızdaki tüm bilgileri güvende tutmak için tüm makul adımları atacağız. Kişisel bilgiler hem elektronik olarak hem de bilgisayar sistemimizde saklanabilir. Tüm elektronik bilgilerimizi korumak için güvenlik duvarları, şifreler, antivirüs yazılımı ve e-posta filtresi.